Pozvánka na přátelské popovídání v angličtině

Datum přidání: Feb 21, 2021 12:56:15 PM

Vážení přátelé,Klub Aktiv Vás zve na přátelské povídání a konverzaci v anglickém jazyce na internetuChybí vám popovídání? Leze Vám už domácí izolace na nervy?Jste „věční začátečníci“ a umíte se anglicky představit?Nebo jste mírně pokročilí a umíte se zeptat na cestu?Jste pokročilí a umíte vyprávět o místě, kde bydlíte, co právě děláte?Pro vás všechny jsme připravili hodinové popovídání v angličtině.POJĎME SI SPOLEČNĚ S MARCELOU POPOVÍDAT NA INTERNETU!!Povídání bude probíhat přes počítač na Google Meet vždy 10-11 h.Účastník potřebuje připojení na internet, PC nebo tablet nebo chytrý mobil s fungujícím mikrofonem a reproduktorem.  Zapojení videokamery není vyžadováno a není nutné, ale potěší se navzájem vidět -:)

TERMÍNY POVÍDÁNÍ

Pondělí: mírně pokročilí - V pondělí je popovídání určeno pro mírně pokročilé. Tématem bude například: moje rodina, moje děti jejich povolání vnoučata, moje záliby, oblíbená místa apod. Pokud se přihlásíte, vyčkejte laskavě na zaslání odkazu na video schůzku Google Meet. 

Úterý: věční začátečníci - V úterý je popovídání určeno pro "věčné začátečníky". Témata budou ty úplně nejzákladnější: Kdo jsem, jak se někam dostanu a podobně. Pokud se přihlásíte, vyčkejte laskavě na zaslání odkazu na video schůzku Google Meet.

Středa: mírně pokročilí - Ve středu je popovídání určeno pro "mírně pokročilé". Témata budou: můj domov, mé město, můj kraj a další. Vyčkejte laskavě na zaslání odkazu na video schůzku Google Meet.

Čtvrtek: každý, kdo bude chtít

Popovídání je zdarma. Přednost mají členové spolku Klub Aktiv před ostatními.

Počet účastníků online je omezen. Přihlaste se laskavě pomocí přihlášky níže nebo e-mailem na klubaktiv@gmail.com

PŘIHLÁŠKA NA POPOVÍDÁNÍ V ANGLIČTINĚ

Moc se na Vás těším

Marcela Červinčáková

studentka Jihočeské univerzity