Vyhodnocení celorepublikové plavecké soutěže "Přeplavme svůj La Manche 2019"

Datum přidání: Apr 29, 2019 4:5:23 PM

Milí plavci, s radostí vám předáváme aktuální informaci - výsledky letošní společné plavby přes pomyslný kanál La Manche v Českých Budějovicích. V úterý 23. dubna 2019 vyhlásila Nadace Charty 77 výsledky 5. ročníku celorepublikové sportovní soutěže seniorských týmů "Přeplavme svůj La Manche", kterou realizovala v rámci svého projektu SenSen/Senzační Senioři.Milí českobudějovičtí senioři,své město jste opět skvěle reprezentovali. Mezi 22 přihlášenými seniorskými organizacemi tým spolku Klub Aktiv již potřetí získal pro České Budějovice prvenství. Zástupci našeho spolku převzali v reprezentativních prostorách budovy Microsoftu v Praze mimořádné ocenění "Senzační hattrick" za třetí vítězství v řadě za sebou. 270 aktivních plavců, kteří plavali za spolek Klub Aktiv, společně překonali kanál La Manche 45 krát a celkem uplavali neuvěřitelných 1 552 960 m.K tomuto skvělému výsledku všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za každý metr, kterým jste k vítězství týmu Klubu Aktiv a našeho města přispěli. Kompletní výsledky týmu spolku Klub Aktiv České Budějovice jsou k nahlédnutí na odkazu  VÝSLEDKY LA MANCHE 2019Je třeba připomenout, že k výborným výsledkům společného štafetového plavání významně přispělo také Město České Budějovice díky dotaci vstupného do bazénu.

Této podpory si velmi vážíme. Děkujeme za skvělou spolupráci řediteli Sportovního zařízení města ČB Ing. Tomášovi Novákovi a panu náměstkovi Ing. Viktoru Vojtkovi.

Velké poděkování patří také všem dobrovolníkům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit. Největší podíl na zapojení plavců a organizačním zajištění akce mají paní Alena Fuková a Marie Veselá. 

Tato sportovní akce se mezi staršími občany města setkala s mimořádným zájmem. Počtem zapojených účastníků, délkou trvání i vlastním společným výkonem, se akce stala největší sociální aktivizací seniorů ve městě.

Zdraví vás a na další ročník našeho společného plavání se těší

Jana Hartvichová

Klub Aktiv, z.s.

Jirsíkova 243/2, České Budějovice

tel. 799 506 453