Pohádkový týden na Chatě pod Kletí

Datum přidání: Sep 07, 2011 5:55:5 PM

29.7.-6.8. 2011O pořadateli Občanské sdružení Akademický klub třetího věku o.s. bylo založeno 26.5. 2011. Organizuje svou premiérovou letní akci pro tři generace. Organizační tým ale vůbec nepatří mezi začátečníky. Ve složení Dr. F. Batysta (30 let praxe s dětmi), p. B. Krausová (50 let praxe s dětmi a mládeží) má mnoho zkušeností a hlavně nápadů pro naplnění Pohádkového týdne.

Pro malé i velké

Pobyt je určen pro prarodiče s vnoučaty, nebo rodiče s dětmi, kteří si chvilky vzájemnosti v inspirujícím prostředí Blanského lesa chtějí užít. Věková hranice pro dospělé není omezena. Děti jsou vítány ve věku od 3 do 7 let v doprovodu dospělých a od 8 do 14 let i samostatně. Pokud se rozhodne jet samotná babička nebo dědeček jsou rovněž vítáni.

O programu Zejména pro děti je připraven celodenní program, do kterého se mohou nechat vtáhnout i dospělí. Přes den se budeme toulat nádhernou krajinou, v podvečer sedět u táborových ohňů,  večer pozorovat na Kleti úžasný vesmír,  vyprávět si a snít. Budeme si hrát hry i divadlo. Budeme se učit vyrábět užitečné pomůcky i různé legrácky. Nejodvážnější mohou s pádlem v ruce sjet Vltavu v raftových člunech, nebo si splnit stezku odvahy.

Ubytování a strava

Areál se nachází v CHKO Blanský les, 20 km od Č. Budějovic a 15 km od Č. Krumlova, na překrásném místě uprostřed přírody, na velikém palouku v lese s vyhlídkou do kraje.Přímo v areálu najdete: hlavní budovu ve stylu horské chaty,  8 dvoupokojových velkých chat  8 menších chatek, malé chatičky pro děti, bazén 20x8m, velké travnaté prostranství, stáj, louku a ohrady pro koně, ohniště s posezením, prostor pro dětské hry, možnost parkování. K dispozici je klubovna, jídelna, terasa, posezení na vyhlídce, knihovnička. Vaše volba bude buď se ubytovat v hlavní kamenné budově nebo ve velkých chatách, které nemají vlastní příslušenství, a je nutný vlastní spací pytel. Proto je cena za ubytování o 100,.- Kč/den nižší.

Stravování je zajištěno celodenní - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

 Jak se přihlásíte?

Nejrychlejší a nejspolehlivější cestou je vyplnit formulář přiložené přihlášky a odeslat jí na adresu a3v@vsers.cz. Poté Vaši přihlášku zkontrolujeme a obratem odešleme na Váš e-mail Potvrzení o přijetí na pobyt. Součástí tohoto potvrzení je přehled všech údajů, které jste napsali do formuláře přihlášky a další informace související s nástupem na pobyt. Nic nemusíte posílat klasickou poštou. Přihlášky je potřeba zaslat co nejdříve, protože je pobyt pouze pro 35 účastníků.

Cena za pobyt 

Cena za pobyt v sobě zahrnuje ubytování včetně poplatků ve velké chatě (250,- Kč/den) nebo v chatkách 150,- Kč/den), celodenní stravu, splutí Vltavy na raftech a další výdaje na  program

 pro děti

Jak zaplatíte

Jediná možnost jak zaplatit pobyt je převodem  na účet č. 2400084425/2010 vedený u Fio banky. Platba je vyžadována do 10 dní od poslání přihlášky. Tuto dobu pro Vás rezervujeme přihlášené místa. Platba musí být poukázaná nejpozději do 15.7. 2011Další informace

Na základě Vaší přihlášky obdržíte mailem informace o nástupu na pobyt (Doprava do místa není zajištěna, ale je možno Vás odvést z vlakového nádraží Holubov.  Protože akce není nahlášená jako dětský tábor ale je považována za rekreační pobyt, není nutné vyplňování žádných dalších formulářů (Prohlášení rodičů (tzv. Bezinfekčnost) a formulář Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte )

Pouze v případě, kdy dítě pojede na pobyt bez doprovodu rodičů či prarodičů je nutné vyplnit zdravotní dotazník dítěte. Bez tohoto vyplněného dokumentu nemůžeme Vaše dítě na pobyt přijmout.

Pokud potřebuje pro Vašeho zaměstnavatele naši fakturu, napište Váš požadavek do přihlášky.

Pohádkový týden

PaedDr. F. Batysta a B. Krausová

tel: 777 0488 79, a3v@vsers.cz

informace o Chatě pod Kletí

Na radostné a pohodové chvíle se těší organizační tým Pohádkového týdne.