Výstava fotografií "Moje místa"

Poznáte město, které leží pod krásným, podzimem zbarveným dubovým lesem? Navštívil jsem les,ve kterém město zřídilo oboru. Poprvé v životě jsem potkal volně pobíhajícího statného daňka a několik jelenů. Probudila se ve mně fotografická vášeň, ale s mobilem jsem nepochodil. Rozmazaného jelena byste na snímku těžko hledali. Užíval jsem si genius loci rychlé proměny lesa, který si skládá listí k zimnímu odpočinku. A fotil jsem stromy, listí, zrcadla kaluží.....

Máte také své oblíbená místa? Věřím, že máte. Podělte se o ně!  Na závěr letošního roku připravujeme výstavu fotografií s názvem

Na výstavu přijímáme fotografie v elektronické podobě zaslané e-mailem na adresu

klubaktiv@gmail.com nejpozději do 20. listopadu 2023

Soubor ve formátu jpg musí mít rozlišení nejméně 2000 x 3000 pixelů a velikost souboru min. 2 MB max. 20 MB.

Ideální poměr stran pro zvětšeninu na výstavu je 10:15. 

K fotografiím přidejte NÁZEV a KRÁTKÝ KOMENTÁŘ. Nebo jen větičku, podobně jako glosujete fotky svým přátelům.


Sdílejte své fotografické vzpomínky na naší spolkové výstavě. Po skončení výstavy si své zvětšené fotografie odnesete!

FOTKA NEMUSÍ BÝT ÚŽASNÁ!! Dobré fotografie lze udělat i s obyčejnou technikou.


Téma MOJE MÍSTA v nás může evokovat vzpomínky, zážitky, pocity s místy, s předměty, s lidmi, ale i se zvířaty,  která jsou spojena s naším životem. 

Byť třeba jen tak krátce, abyste je stačili zachytit svým fotoaparátem. Místa, na která se vracíte. Objevené objekty, nebo vjemy, které vás zaujali natolik, že jste je vyfotili. 


Velké téma našich fotografií jsou krajiny, které se v průběhu dne, měsíce, roku mění. Některé je vhodné fotografovat při východu slunce, jiné vyžadují západ slunce, zlatou nebo modrou hodinku. Fotka vám připomene vaše prožitky. Neschovávejte své fotky v počítači nebo mobilu. 

Podělte se s námi o hezká místa.