Přeplavme svůj La Manche 2020

Datum přidání: Jan 26, 2018 9:5:18 AM

od 1.2. do 29. 2. 2020 vás zveme k účasti na 5. ročníku štafetového plavání

"Přeplavme svůj La Manche 2020",

který se bude konat v plaveckém bazénu na Sokolském ostrově

6. ročník štafetového plavání "Přeplavme svůj La Manche" vyhlásila Nadace Charty 77/SenSen

a zapojit se do soutěže mohou všichni, kdo chtějí podpořit českobudějovickou štafetu.

JAK SE MŮŽETE ZÚČASTNIT?

Pro zlevněný vstup do bazénu je nutno se přihlásit pomocí přihlášky níže nebo napsat na e-mail klubaktiv@gmail.com

PŘIHLÁŠKA NA PLAVÁNÍ "PŘEPLAVME SVŮJ LA MANCHE 2020"

Tím si zajistíte, že Vaše jméno bude uvedeno na seznamu plavců akce a budete si moci zakoupit vstupenku za 10 Kč.

Přihláška vás nezavazuje k žádnému plaveckému výkonu ani povinné účasti na akci.

Můžete si jít zaplavat, když budete mít chuť a čas.

Co je však důležité, po plavání zapsat si počet Vašich uplavaných metrů ještě na bazénu do tabulky, která je k dispozici u plavčíků.

nebo pokud zapomenete, tak dodatečně můžete poslat počet kilometrů emailem: klubaktiv@gmail.com

O CO NÁM VŠEM TEDY PŮJDE?

Nejedná se závod v pravém slova smyslu, v této týmové soutěži se pokusíme společnými silami překonat vzdálenost 34 km ​více krát.

Nadace Charty 77 přinesla do letošního ročníku jednu novinku - štafetu babiček a dědečků mohou podpořit i jejich děti a vnuci. Můžeme tak vytvořit silnější mezigenerační tým.

V roce 2018 jsme štafetově společně v počtu 209 plavců uplavali 1 239 670 metrů a stali se tak podruhé nejlepším seniorským plaveckým týmem v ČR.

V letošním ročníku chceme naše loňské prvenství opět obhájit.