Pozvánky Jihočeské filharmonie

24. 4. 2024 10h Veřejná GZ  "ČARODĚJNÁ LÁSKA"

Cena vstupného je 150,- korun a vstupenky můžete zakoupit na našich webových stránkách https://www.jcfilharmonie.cz/cs/koncerty/  nebo na pokladně: po-pá 10:00 -17:00 hod. s polední pauzou 12:30-13:30 hod. V den VGZ pokladna od 9:30 hod.

Veřejnou generální zkouškou Vás provede dirigent Marek Šedivý.
Na tiple se představí  Juan Manuel Araque-Rueda.

Těšit se můžete na: Gabriel Fauré: Masky a bergamasky

Manuel de Falla: Čarodějná láska

Enrique Granados: Intermedio z opery Goyescas

Joaquin Rodrigo: Fantasia para um gentilhombre pro kytaru a orchestr

Program GZ je pouze orientační. Může se lišit dle potřeby dirigenta a nemusí být odehraný celý.

Martin Daněk.

český klavírista Igor Ardašev.

Veřejná generální zkouška 17. 1. 2024 10:00h

zveme vás na v pořadí již šestou veřejnou generální zkoušku, s novým rokem se nám i obmění smyčcové nástroje, za dechový.

Konat se bude 17.1. tradičně od 10:00 hod. Cena vstupného je 150,- korun a vstupenky můžete zakoupit na našich webových stránkách https://www.jcfilharmonie.cz/cs/koncerty/  nebo u nás na pokladně: po-pá 10:00 -17:00 hod. s polední pauzou 12:30-13:30 hod. V den VGZ pokladna od 9:30 hod.

Veřejnou generální zkouškou Vás provede dirigent Marek Šeddivý.
Na hoboj zahraje  Martin Daněk.

Těšit se můžete na: Vojtěch Jílovec: Semiramis (předehra)

Bohuslav Martinů: Koncert pro hoboj a malý orchestr, H 353

Ludwig August Lebrun: Koncert pro hoboj a orchestr č. 1 d moll

Wolfgang Amadeus Mozart: Symfonie č. 41 C dur, K 551 ,,Jupiter"

Veřejná generální zkouška 4.10. 10:00h

Vážení hudební přátelé,

po spojení houslí a kontrabasu nastal čas Vás nalákat na další smyčcový nástroj. Dovoluji si Vás tedy pozvat na naši třetí veřejnou generální zkoušku, kde se můžete těšit na tóny violoncella.

Konat se bude 15.11. 2023 tradičně od 10:00 hod. Cena vstupného je 150,- korun a vstupenky můžete zakoupit na našich webových stránkách https://www.jcfilharmonie.cz/cs/koncerty/  nebo

u nás na pokladně: po-pá 10:00 -17:00 hod. s polední pauzou 12:30-13:30 hod. (V den VGZ pokladna od 9:30 hod.)

Veřejnou generální zkouškou Vás provede dirigent Patrik Červák. A za violoncello usedne Jiří Bárta.

Těšit se můžete na: Friedrich Gulda: Koncert pro violoncello a dechy

Jean Sibelius: Suita Pelléas Er Mélisande, op. 46

Darius Milhaud: Vůl na střeše, op. 58

Veřejná generální zkouška 4.10. 10:00h

Vážení hudební přátelé,

jako v minulé, tak i v letošní sezóně 2023/2024 se s Vámi rádi uvidíme na dopoledních veřejných generálních zkouškách.

První se uskuteční 4.10. 2023 tradičně od 10:00 hod. Cena vstupného je 150,- Kč

Vstupenky můžete zakoupit na webových stránkách https://www.jcfilharmonie.cz/cs/koncerty/  nebo  na pokladně JF  : po-pá 10:00 -17:00 hod s polední pauzou 12:30-13:30 hod.

Veřejnou generální zkouškou Vás provede dirigent Petr Altrichter.

Za klavír usedne český klavírista Igor Ardašev. Těšit se můžete na :

Robert Schumann: Koncert pro klavír a  orchestr a moll, op.54

Wolfgang Amadeus Mozart: La Clemenza di Tito (předehra), KV 621

Franz Schubert: Symfonie č. 3 D dur

Program VGZ je pouze orientační. Může se lišit dle potřeby dirigenta a nemusí být odehraný celý.

Poslechněte si Ardaševem skvěle provedenou skladbu  G. Gershwin: Rapsodie v modrém s Plzeňskou filharmonií

S přáním krásného dne

Keprová Ludmila

pokladna Jihočeské filharmonie

Veřejná generální zkouška 21.6. 10:00h

Kostel sv. Anny

Jihočeská filharmonie /South Czech Philharmonic

Sólisté/Soloists: Axel Benoit fagot / bassoon, Petr Vašek klarinet /clarinet

Dirigent / Conductor: Jan Talich

Johannes Brahms: Variace na Haydnovo téma, op. 56a

Johannes Brahms: The Variations on a Theme by Haydn, op. 56a

Richard Strauss: Duet Concertino pro klarinet a fagot

Richard Strauss: Det Concertino for clarint and bassoon

Antonín Dvořák: Symfonie č. 8 G dur, op. 88

Antonín Dvořák: Symphony No. 8 in G major, op. 88

eVstupenka:

Na akci si můžete zakoupit eVstupenku. Věnujte pozornost návodu.

Po přijetí platby si budete moci vytisknout svou eVstupenku po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET, kde se Vám uhrazená objednávka zobrazí. Vaše zakoupené vstupenky si budete moci vytisknout na své tiskárně přes ikonu opravňující k tisku vstupenek. K vytištění eVstupenky je nutný program umožňující tisk dokumentu ve formátu PDF (např. Adobe Acrobat Reader).

Pořadatel ani prodejce neodpovídá za žádné obtíže způsobené neoprávněným zkopírováním této eVstupenky. eVstupenku je nutné uchovávat na bezpečném místě. Vstup na akci bude umožněn pouze na základě té eVstupenky, která projde kontrolou jako první. Při opětovném předložení eVstupenky nebo její kopie nebude vstup na akci umožněn bez ohledu na to, kdo eVstupenku předloží.

Změna programu a termínu vyhrazena, aktuální informace najdete na koncertnisezona.cz a jcfilharmonie.cz

Datum a místo: 14.6.2023, 17:00 hod., Piaristické náměstí, České Budějovice

Dirigent: Jan Talich

Vstupenky: Vstupenky není možné rezervovat online. Kontaktujte nás na telefonu: +420 725 975 295.

V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v náhradním termínu 15.6. od 16:00 hod.

Vážení hudební přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na naši již devátou veřejnou generální zkoušku.

Konat se bude 24.5. 2023. tradičně od 10:00 hod., v Kostele sv. Anny ( koncertní sál).

Cena vstupného je 100,- korun a vstupenky můžete zakoupit na našich webových stránkách https://www.jcfilharmonie.cz/cs/koncerty/

nebo u nás na pokladně : po-pá 10:00 -17:00 hod. s polední pauzou 12:30-13:30 hod.

Zkouškou Vás provede Miran Vaupotić (dirigent), a za klavír usedne Andrey Gugnin.

Na programu :

Ludwig van Beethoven: Fidelio (předehra), op. 72